українська російська англійська
Микола Азаров: Поголів'я ВРХ можна збільшувати на 300 тисяч щорічно
27.03.2012 | 16:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уже за 5-7 років в Україні можна досягнути значного збільшення поголів'я великої рогатої худоби. Нині є всі підстави для щорічного його збільшення на 200-300 тисяч.

На цьому наголосив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з громадськими організаціями та експертами у сфері АПК.

«Ми з вами прекрасно розуміємо, що значного збільшення поголів'я ВРХ не досягнути за рік-два. Всі це розуміють. На це необхідно мінімум 5-7 років, впродовж яких можна цілеспрямовано добитися приросту», - заявив Глава Уряду.

Він підкреслив, що для збільшення поголів'я необхідно підтримувати як великотоварне виробництво, так і невеликі приватні господарства. «З одного боку, необхідно запровадити підтримку великотоварного виробництва і добиватися приросту 200-300 тисяч голів на рік - зараз це найбільш реальна цифра», - сказав Микола Азаров.

Водночас, за його словами, необхідно підтримувати невеликих приватних виробників, які мають у своєму господарстві 2-5 корів. «Необхідно підтримати виробництво м'яса і молока населенням. Для цього потрібно добитися доведення конкретної дотації до тієї людини, яка тримає корів. Таку лінію Уряд проводитиме», - зазначив Прем'єр-міністр.

Глава Уряду поінформував, що за роки незалежності України поголів'я ВРХ в державі скоротилося з 23,7 мільйона до 4,7 мільйона голів.

 

версія для друку