українська російська англійська
Микола Азаров доручив Мінагрополітики розробити інноваційні механізми державної підтримки м'ясо-молочної галузі
28.03.2012 | 11:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству аграрної політики та продовольства розробити інноваційні механізми державної підтримки м’ясо-молочної галузі. Відповідне доручення Глава Уряду сформував під час засідання Кабінету Міністрів.

«Я вимагаю від Міністерства аграрної політики запропонувати інноваційні механізми державної підтримки м’ясо-молочної галузі. Старі результату не дали», - сказав Микола Азаров.

Він нагадав, що у 2010-2011 роках з державного бюджету на розвиток тваринництва було виділено понад 1,8 млрд. гривень, однак обсяги виробництва продукції тваринництва у 2011 році, порівняно з 2010 р., зросли лише на 2,5 %. «Так використовувати кошти платників податків неприпустимо», - наголосив  Прем’єр-міністр.

Микола Азаров повідомив, що профільне Міністерство протягом тижня має винести на розгляд Уряду прості і дієві рішення: «Скільки доплачувати селянину, щоб він не пускав телят під ніж? Скільки доплачувати в руки селянину за літр молока визначеної якості, щоб було вигідно тримати корову? Як зупинити несправедливу наживу перекупників і переробників, коли закупівельна ціна впала іноді до 1,8 гривні за літр молока, а роздрібна залишається на рівні 7-8 гривень? Як стимулювати відновлення вітчизняної племінної справи? Як стимулювати виробництво доступних за ціною комбікормів?».

 

версія для друку