українська російська англійська
На Київщині виділили квартири інвалідам та чорнобильцям
28.03.2012 | 11:24
Київська МДА

Сьогодні жителям міста Васильків було вручено 23 ордери на квартири.  Помешкання отримали сім’ї з дітьми- інвалідами, інваліди першої групи та інші особи, що постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС. Люди стояли на черзі близько 20 років і нарешті, завдяки налагодженій роботі влади, їм надано зручні та просторі квартири.

Кошти, що були витрачені на придбання житла для соціально незахищених верств населення, складають 9 мільйонів гривень. На 2012 рік державним бюджетом передбачено виділення ще 40 мільйонів гривень.

- Сьогодні 23 родини отримали нові квартири. За останні два роки ми доклали максимальні зусилля, щоб особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, отримали ордери на нові помешкання. Дбати про соціально незахищені верстви населення – прямий обов’язок влади,- зазначив голова голова Київської обласної держадміністрації Анатолій Присяжнюк.

Нагадаємо, що на Київщині розроблена та затверджена «Програма будівництва доступного житла в Київській області на 2010-2017 роки». Її мета – зниження вартості житла та надання громадянам державної підтримки на його будівництво (придбання); встановлення нижчих, порівняно з ринковими, відсоткових ставок на будівництво (придбання) житла з метою забезпечення їх доступності. На даний час визначено 22 земельні ділянки на території області, які можуть бути використані для будівництва доступного житла. У вересні 2011 року підписано Меморандум між Державним агентством з інвестицій та управлінням національними проектами України та Київською обласною державною адміністрацією про співпрацю, спрямовану на підготовку та реалізацію в Київській області національного проекту «Доступне житло».

 

 

версія для друку