українська російська англійська
Микола Азаров доручив запровадити достойні стимулюючі виплати на молоко та худобу
28.03.2012 | 13:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству аграрної політики та продовольства разом з галузевими асоціаціями і громадськістю розробити механізм достойної оплати за вирощене поголів’я худоби та молоко в індивідуальних господарствах. Відповідне доручення Глава Уряду сформував під час засідання Кабінету Міністрів.

«Я доручив Міністерству разом з галузевими асоціаціями і громадськістю розрахувати достойні розміри стимулюючих виплат», - повідомив Микола Азаров, додавши, що  нарешті повинна «запрацювати максимально проста і зрозуміла схема: здав молоко – отримав за квитанцією дотацію. Вигодовуєш теличку чи бичка - через півроку отримуєш, стільки-то гривень. Через рік – ще стільки ж. Догодував до кондиції – ще премія».

«Головне, що я хочу підкреслити: всі названі пропозиції та ідеї – не кабінетні вигадки. Все це пропонують люди, як кажуть, «з землі». Практики, для кого виробництво м’яса і молока – це справа життя. Треба чути людей. І знаходити рішення, радячись з ними», - наголосив  Прем’єр-міністр.

При цьому Глава Уряду підкреслив, що довіру людей втрачати неприпустимо: «якщо обіцяли доплачувати за молоко – треба доплачувати». За його словами, сьогодні, у «складній ситуації з закупівельними цінами, людям треба дати солідну одноразову грошову підтримку на голову худоби».

 

версія для друку