українська російська англійська
МІНмолодьспорту та Міносвіти КНР підписали угоду про співробітництво в галузі освіти
28.03.2012 | 14:45
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

28 березня 2012 року в м. Санья (Китайська Народна Республіка) в рамках першого засідання Українсько-Китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки підписано Положення про Українсько-Китайську Підкомісію, яке передбачає функціонування цього органу на постійній основі, а також Угоду між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти.

З української сторони зазначені міжнародні документи підписав Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, а з китайської – заступник Міністра освіти Китайської Народної Республіки Хао Пін.

Згідно з підписаною Угодою Сторони підтримують розвиток співробітництва у сферах середньої та вищої освіти. Сторони заохочуватимуть встановлення та розвиток прямих контактів вищих навчальних закладів обох держав. Також передбачено підтримку академічної мобільності студентів, аспірантів та викладачів, зокрема щорічне навчання в провідних університетах кожної зі Сторін за рахунок державних бюджетів 100 студентів; направлення викладачів державної мови кожної Сторони до навчальних закладів – іншої, а також створення спільної групи з розроблення навчальних матеріалів для середньої школи, обмін учнями та вчителями загальноосвітніх навчальних закладів України та Китайської Народної Республіки; започаткування нових Центрів української мови в КНР та Інститутів Конфуція в Україні тощо.

версія для друку