українська російська англійська
Укрзалізниця шукає компанію для прибирання швидкісних поїздів
28.03.2012 | 15:26
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Укрзалізниця шукає партнерів для обслуговування швидкісних поїздів.  Оголошено конкурс на відбір компанії для надання клінінгових послуг у швидкісних поїздах.

Виконання прибирання пропонується для 10 складів  електропоїздів виробництва «Hyundai», з них 6 складів на станціях Київ, Донецьк, Харків, Львів у період травень – вересень поточного року і ще 4 склади додатково починаючи з вересня місяця на станціях  Дніпропетровськ, можливо Одеса та 2 складів  електропоїздів виробництва «Skoda» на станціях Харків, Донецьк (денний час по 20 хвилин).

За умовами конкурсів передбачено, що швидкісні поїзди будуть прибиратися різними видами прибирання – між рейсами, та щоночі - більш ретельне прибирання. Також раз на місяць буде проводитися генеральне прибирання, що включатиме у себе чистку технічного обладнання (решітки системи кондиціювання), чистку (миття) всіх поверхонь в салоні, тамбурі, туалетах: вікна, стеля, двері, панелі, підлога, зовнішнє миття вікон.

Розглядаються пропозиції з надання клінінгових послуг, у тому числі з урахуванням витратних матеріалів, також варіанти заміни підголівників.

Детальні умови та вимоги можливо отримати за телефоном - 465 02 26.

Пропозиції просимо надсилати на адресу: euro2012@uz.gov.ua

 

версія для друку