українська російська англійська
Микола Азаров: Україна та Ізраїль найближчим часом підпишуть угоду про ЗВТ
28.03.2012 | 17:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Угода про створення зони вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем буде підписана найближчим часом.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі в середу з Міністром туризму Ізраїлю Стасом Місєжніковим.

«Важливим елементом нашої економічної співпраці повинно стати підписання двосторонньої Угоди про створення зони вільної торгівлі. Ми готові просуватися у цьому напрямку і, я думаю, що найближчим часом можна завершити переговори й підписати цю угоду», - зазначив Микола Азаров.

Він поінформував, що у минулому році двосторонній товарообіг зріс до близько 858 млн. доларів, і є значний потенціал для його збільшення.

Міністр туризму Ізраїлю, у свою чергу, відзначив, що зараз тривають переговори щодо товарних груп, які увійдуть до зони вільної торгівлі.

«Найближчим часом буде завершена робота зі створення зони вільної торгівлі. Наші робочі групи зараз домовляються про діапазон товарів, які увійдуть у ЗВТ. І, я думаю, що ця робота буде завершена найближчим часом», - підтвердив Стас Місєжніков, який є головою міжурядової комісії з питань економічного співробітництва з ізраїльського боку.

версія для друку