українська російська англійська
Україна вивчить ізраїльський досвід створення високопродуктивного м'ясного і молочного тваринництва
28.03.2012 | 18:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна акцентується на прискореному розвитку м’ясо-молочної галузі і тому зацікавлена у вивченні ізраїльського досвіду із створення практично з нуля, в несприятливих умовах високопродуктивного м’ясного і молочного тваринництва. Про це заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко під час зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з Міністром туризму Ізраїлю Стасом Місєжніковим.

«Нам буде надзвичайно корисним досвід Ізраїлю щодо запровадження високопродуктивного тваринництва: досвід щодо форм власності, форм інвестицій, державної підтримки, контролю та протидії корупції. Тому я просив би вас сприяти візиту наших спеціалістів до Ізраїлю та ізраїльських – в Україну», - сказав Петро Порошенко.

Він підкреслив, що Україні також цікавий досвід створення сільськогосподарської кооперації.

Міністр туризму Ізраїлю, у свою чергу, підтримав цю пропозицію та запросив українську делегацію взяти участь у великій сільськогосподарській виставці, яка відбудеться у травні в Ізраїлі.

«Ми із задоволенням підтримуємо вашу пропозицію та пропонуємо взяти участь у проведенні великої сільськогосподарської виставки «Agritech Israel 2012», яка відбудеться у травні в Ізраїлі», - сказав Стас Місєжніков і пообіцяв, що ізраїльська сторона підготує відповідних спеціалістів, які зможуть поділитися інноваційним досвідом.

 

версія для друку