українська російська англійська
Буде відремонтовано злітно-посадкову смугу авіаційної бригади, яка забезпечуватиме повітряну безпеку під час Євро-2012
29.03.2012 | 16:26
Прес-служба Міністерства оборони

29 березня з Хмельницького до Івано-Франківська вирушила автоколона спеціальної автомобільної техніки і понад два десятка військовослужбовців окремого інженерно-аеродромного батальйону повітряного командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України.

Як повідомив командир окремого інженерно-аеродромного батальйону полковник Олександр Катюха, головним завданням військових інженерів є ремонт штучної злітно-посадкової смуги військового аеродрому 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації.

Спеціалісти з Хмельницького за півтора місяці роботи на об’єкті повинні перебазувати близько двох сотень плит ПАГ-18 з військового аеродрому “Чортків”, що на Тернопільщині, і встановити їх на “злітку” в Івано-Франківську.

Варто додати, що для перевезення аеродромних плит з Чорткова буде додатково залучено кілька спеціальних автомобілів зі складу військових частин Повітряних Сил, які дислокуються на Тернопільщині та Прикарпатті.

«Завдання у нас надзвичайно відповідальне, адже роботи повинні бути виконані у термін до 15 травня, – зауважив полковник Олександр Катюха. – Саме тоді екіпажі винищувачів Івано-Франківської бригади тактичної авіації заступають на бойове чергування і забезпечуватимуть повітряну безпеку під час проведення в Україні Євро-2012», – підкреслив офіцер.

 

версія для друку