українська російська англійська
Дмитро Колєсніков: У списку на ліквідацію 180 державних підприємств
29.03.2012 | 17:34
Прес-служба Агентства з управління державними корпоративними правами та майном

29 березня під керівництвом Голови Агентства держмайна України Дмитра Колєснікова відбулось засідання Колегії, до участі в якому були залучені  керівники підприємств сфери управління Агентства, представники наукових установ, галузевих асоціацій та профспілок.  В ході засідання учасники обговорили підсумки роботи підприємств у 2011році, основні завдання на поточний рік, питання погашення заборгованості по заробітній платі та низку інших важливих питань.

Дмитро Колєсніков повідомив, що на виконання Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», був проведений комплексний аналіз стану підприємств, що знаходяться у державній власності. Зокрема, Програма передбачає перегляд критеріїв віднесення об’єктів державної власності до таких, які не підлягають приватизації, що має на меті істотне зменшення їх кількості.

За результатами проведеного аналізу, сьогодні до сфери управління Агентства держмайна України належить 347 суб’єктів господарювання. «На першому етапі ми плануємо залишити у державній власності 104 підприємства – це третина від усіх підприємств. Ще 63 підприємства буде приватизовано і решта – 180 підлягатимуть ліквідації», - зазначив Голова Агентства. За його словами, галузеві наукові установи не поповнять списки підприємств, що підлягатимуть приватизації. «Приватизація науково-дослідних інститутів може привести до зниження конкурентоспроможності в промисловому секторі, а ми цього не можемо допустити», - наголосив керівник відомства.

У підсумку Дмитро Колєсніков окреслив порядок взаємодії Агентства з підпорядкованими підприємствами та наголосив на важливості результативної двосторонньої співпраці. «Кожне підприємство повинно мати короткострокову та довгострокову стратегію розвитку власного виробництва. Ми готові разом з вами вирішувати нагальні питання та підвищувати ефективність управління», - йшлося у зверненні Голови  Агентства до керівників підприємств.

версія для друку