українська російська англійська
Українське Дунайське пароплавство відкрило пасажирську навігацію-2012
29.03.2012 | 18:07
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

29 березня теплохід «Україна» Українського Дунайського пароплавства відкриває пасажирську навігацію 2012 року. У німецькому місті Пассау екіпаж судна приймає перших іноземних туристів, які здійснять подорож Дунаєм: «Україна» з першими цьогорічними пасажирами на борту попрямує маршрутом Пассау - Залізні Ворота - Пассау.

Як відзначають у пароплавстві, цієї навігації пасажирські судна УДП «Україна», «Молдавія», «Волга» та «Дніпро» працюватимуть з провідними туристичними операторами Німеччини – «Фенікс Райзен» та «Ніко Турс». Традиційно судна виконуватимуть як довгі рейси – від верхів'їв до української дельти Дунаю, так і короткі – на Верхньому Дунаї.

Судна працюватимуть в умовах постійно зростаючої конкуренції: нині вишли на лінію та будуються нові сучасні пасажирські судна; також цього сезону очікується приплив суден на Дунай з внутрішніх вод Німеччини. Тому одним з основних завдань, що стоять перед пасажирською службою та екіпажами Дунайського пароплавства у поточному році, є організація максимально ефективної та якісної роботи, що дозволить судноплавній компанії зберегти свої позиції на дунайському круїзному ринку та забезпечити конкурентоспроможність власного пасажирського флоту. До цього часу підприємство вдавало справлялося з зазначеним завданням.

Так, навіть, незважаючи на тривале мілководдя на Нижньому Дунаї у 2011 році УДП було досягнуто позитивних результатів як у роботі власного пасажирського флоту, так і у туристичній діяльності у цілому. Зокрема у 2011 році обсяг отриманих пароплавством доходів порівняно з 2010 роком зріс на 13%, річний ж план виконано на 112%.

Високий професіоналізм та оперативність екіпажів суден та служби експлуатації пасажирського флоту допомогли здолати кризу мілководдя з меншими для судноплавної компанії фінансовими втратами. У той час, як судна інших компаній скорочували свої програми, пасажирський флот УДП зумів максимально забезпечити виконання розкладів круїзів та берегових програм для туристів.

Усього у 2010 році українську дельту Дунаю відвідало 6 тис. 413 туристів; у 2011 році – 8 тис. 25 екскурсантів. Цього ж року, за прогнозами пароплавства, очікується збільшення кількості туристів, які побувають у Ізмаїлі та на водних екскурсіях.

версія для друку