українська російська англійська
У Чернівецькій області профінансовано всі захищені статті, а за результатами першого кварталу обласний бюджет виконано на 105%
30.03.2012 | 12:15
Чернівецька ОДА

Про це сьогодні, 30 березня, на засіданні колегії обласної державної адміністрації, повідомив керівник крайової виконавчої влади Михайло Папієв. “Вчора я мав розмову з головою Державного казначейства України Сергієм Харченком, – сказав глава облдержадміністрації. – Фактично ми вирішили питання фінансування всіх захищених статей: на сьогодні в Чернівецькій області по бюджетах всіх рівнів на 100% профінансовано захищені статті – заробітну плату, соціальні виплати, енергоносії”. Михайло Папієв також зауважив, що на Буковині стовідсоткове виконання доходної частини державного, обласного, місцевих бюджетів і консолідованого бюджету.

“За оперативними даними, у першому кварталі цього року обласний бюджет перевиконано більше, ніж на 105%, і якщо ми збережемо ці тенденції, за результатами першого півріччя у нас буде змога додатково розподілити доходну частину обласного бюджету і спрямувати кошти на вирішення соціально значущих програм, – відзначив керівник крайової виконавчої влади. – Я просив би під особливою увагою тримати питання доходів місцевих бюджетів по районних, сільських та селищних радах – щоб за результатами першого півріччя в цьому питанні ми мали додаткові кошти не тільки на рівні обласного бюджету, а й на рівні місцевих бюджетів”.

Михайло Папієв ознайомив учасників засідання зі змінами в персональному складі колегії, які відбулися впродовж останнього періоду. Зокрема, зі складу колегії виведено Михайла Гайничеру як заступника голови обласної державної адміністрації та включено його до складу  колегії за згодою як голову обласної ради. Також введено до складу колегії заступника голови облдержадміністрації Віталія Темерівського та голову ради обласної організації ветеранів Василя Юрійчука.

версія для друку