українська російська англійська
Микола Азаров планує провести зустріч з громадськими організаціями, які моніторять держзакупівлі в Україні
30.03.2012 | 14:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров планує провести зустріч з громадськими організаціями, які здійснюють моніторинг процедур державних закупівель в Україні. Про це Глава Уряду заявив під час Національного круглого столу, присвяченого обговоренню проекту Плану дій з впровадження в Україні ініціативи «Партнерство «Відкрите Уряд».

За його словами, Кабінет Міністрів дуже зацікавлений у тому, щоб тендери в нашій державі проводилися відкрито, прозоро і без порушення законодавства.

«Якщо у вас є факти порушення тендерних процедур, то ми їх вивчимо. Нам потрібні правдиві дані: факти і цифри », - зазначив Микола Азаров.

Він підкреслив, що буде готовий провести відповідну зустріч після великодніх свят. «Включаємо цю зустріч в програму - десь через пару тижнів, після Великого дня. Якщо є претензії до конкретних міністрів, підприємств, значить, запросіть їх на цю зустріч. Я б дуже хотів це послухати і вжити заходів», - заявив Прем'єр-міністр.

При цьому він запевнив, що конструктивна критика допомагає налагодити ефективну роботу: «Я дуже уважно ставлюся до всіх критичних зауважень. Для нас це надзвичайно важливо, тому що дає можливість побачити, де ми недопрацьовуємо, що ми упустили у своїй діяльності».

 

 

версія для друку