українська російська англійська
Прем'єр-міністр очолить оргкомітет з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу
30.03.2012 | 14:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр очолить оргкомітет з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.  Таке рішення Кабінет Міністрів прийняв 28 березня 2012 року, видавши розпорядження №152-р «Деякі питання підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу».

Згідно з документом, утворюється Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу, який очолює Прем’єр-міністр України. Голові оргкомітету надається право затвердити його персональний склад та вносити у разі потреби зміни до нього.

У двомісячний строк оргкомітет має розробити і затвердити план заходів з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

Також урядовим розпорядженням доручено Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, Державній службі молоді та спорту разом із Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів до 1 травня 2012 р. розробити та подати Кабінетові Міністрів України проект Концепції Державної програми розвитку баскетболу в Україні.

версія для друку