українська російська англійська
На Луганщині передано ключі від двох квартир постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи
30.03.2012 | 16:30
Луганська ОДА

У грудні 2011 року управлінням з питань надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації були придбані в місті Луганськ трикімнатна та однокімнатна квартири. Після оформлення всіх документів, пов’язаних із реєстрацією цих квартир, виконавчим комітетом Луганської міської ради були видані ордери, а обласним управлінням з питань надзвичайних ситуацій – передані ключі від квартир постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Як повідомляє управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, кошти, передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 №334 (для придбання житла зазначений категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи), були виділені в сумі 440,00 тис. грн.

Загалом по Україні у 2011 році підпунктом 6 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 №334 «Деякі питання використання у 2011 році державних капітальних видатків» було передано бюджетні призначення, у тому числі Міністерству надзвичайних ситуацій України – 35 млн. грн. на будівництво (придбання) житла для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і потребують поліпшення житлових умов, насамперед сімей з дітьми, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи і потребують особливого догляду, та інвалідів I групи, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

 

версія для друку