українська російська англійська
Микола Азаров: Угоду про політичну асоціацію парафовано - попереду велика робота щодо її ратифікації з 27 країнами Євросоюзу
30.03.2012 | 21:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Сьогодні парафована Угода про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом. Попереду велика робота щодо її ратифікації з 27 країнами Євросоюзу. Про це сьогодні заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров, спілкуючись з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

«Сьогодні у нас знаменна подія. Було парафовано Угоду про політичну асоціацію та про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Тепер на нас чекає велика робота з ратифікації цієї Угоди з 27 країнами Євросоюзу», - сказав Глава Уряду.

Водночас Прем’єр-міністр наголосив, що ніякі штучні причини не повинні перешкодити ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. «Останнім часом навколо теми ратифікації існує багато домислів. Наша позиція тут дуже проста: якщо ця Угода вигідна і для України, і для Євросоюзу, то вона має бути ратифікована. Інакше для чого ми тоді протягом довгих років проводили переговори, знаходили компромісні рішення? І ніякі штучні причини не повинні перешкодити цієї ратифікації», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку