українська російська англійська
За два тижні Київ отримає ще 60 одиниць сучасного громадського транспорту
31.03.2012 | 09:42
Київська ОДА

Ще 44 нових автобусів та 16 тролейбусів уже на шляху до Києва. Столиця готується прийняти чергову партію сучасного рухомого складу громадського транспорту. Як і попередні 102 нових автобусів та тролейбусів, які уже вийшли на вулиці міста, цей транспорт працюватиме на найпроблемніших маршрутах, на які, до речі, вказали самі кияни через міський Call-центр. Таким чином, у Києві ще до ЄВРО 2012 буде остаточно вирішено проблеми якості та швидкості громадських перевезень.

За словами голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, проект оновлення міського парку громадського транспорту – яскравий приклад реалізації успішної співпраці міської влади Києва і міжнародних фінансових установ.

«Це дійсно дуже яскравий приклад успішної співпраці з Європейським банком реконструкції і розвитку, при чому, співпраці довкола вкрай актуального для Києва питання, – вирішення транспортної проблеми. Наші нові автобуси та тролейбуси відповідають європейським вимогам безпеки, енергозбереження, екології та комфорту. До ЄВРО 2012 ми отримаємо майже 400 одиниць нової техніки», – сказав Олександр Попов  під час огляду нового рухомого складу спільно з представниками ЄБРР.

 

версія для друку