українська російська англійська
Володимир Бандуров: Підвищення енергоефективності базових секторів економіки є головним пріоритетом для Уряду
31.03.2012 | 10:48
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Підвищення енергоефективності базових секторів економіки є головним пріоритетом для Уряду України. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров під час засідання Координаційної групи Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля в Україні.

«Ми розраховуємо, що залучення якнайбільшої кількості невеликих міст України до участі у Програмі Фонду дозволить муніципалітетам в багатьох регіонах України отримати доступ до фінансових ресурсів Фонду для реалізації спільних з МФО інвестиційних інфраструктурних проектів», - наголосив він.

Заступник Міністра зазначив, що у листопаді 2011 року у Лондоні на другому засіданні Координаційної групи Фонду та першому засіданні Асамблеї Вкладників Фонду було розглянуто та схвалено виділення грантів з коштів Фонду для реалізації семи інвестиційних енергоефективних проектів у сфері комунальної інфраструктури для відновлення та модернізації водо- та теплопостачання. Зокрема, за його словами, фінансову підтримку Фонду отримали Запоріжжя, Житомир, Тернопіль, Львів, Рівне та Миколаїв.

Крім того, за його словами, реалізація проектів дозволить поліпшити якість послуг населенню з тепло- та водопостачання, значно підвищити рівень енергозбереження шляхом комплексної оптимізації системи теплопостачання.

Володимир Бандуров поінформував, що з метою сприяння фінансуванню з боку МФО муніципальних інвестиційних проектів в Україні, Урядом здійснено ряд заходів, щодо унормування роботи в рамках Фонду.

У засіданні  Координаційної групи взяли представники ЄК в Україні, міжнародних фінансових організацій, країн-вкладників Фонду.

Під час засідання було презентовано нові проекти, зокрема, щодо підвищення енергоефективності в сфері теплопостачання в містах Дніпропетровськ, Луцьк, Севастополь, Донецьк, Черкаси, Житомир, Кривий Ріг, Луганськ, Сєвєродонецьк.

 

версія для друку