українська російська англійська
Майже 229 тисяч гривень спрямують на потреби волинських дітей-сиріт
02.04.2012 | 15:00
Волинська ОДА

Майже 229 тисяч гривень зібрано на потреби дітей-сиріт, а це - на 60 тисяч гривень більше,  ніж було у минулому році. Такі цифри біли озвучені на засіданні Волинської Ради Церков, де підбивали підсумки сьомого щорічного Різдвяного благодійного  марафону «Бог багатий милосердям».

«Ці гроші спрямують тим, хто найбільше потребує допомоги, а це - діти-сироти,  діти, позбавлені батьківського піклування та інші малозабезпечені верстви населення, - сказав заступник голови Волинської ОДА Олександр Курилюк під час вітального слова.  - Це – хороша і благодійна справа. Результат нашої спільної роботи свідчить про те, що ми – волиняни - небайдужі  і  розуміємо, що нашої підтримки потребують знедолені діти. Приємно, що з року в рік кількість меценатів збільшується».

Нагадаємо, на Волині благодійний марафон був проведений  за ініціативою та безпосередньою участю релігійних організацій Волинської Ради Церков. Збір коштів тривав протягом січня-лютого.

Олександр Курилюк подякував усім меценатам, спонсорам та організаторам за участь у благодійному марафоні. Їм вручено відзнаки Волинської облдержадміністрації та облради, Волинської Ради Церков.

Він також наголосив, що в цьому році в області реалізується ще кілька соціальних проектів, спрямованих на підтримку дітей-сиріт.  Зараз на Волині 1900 дітей-сиріт, яким потрібен сімейний затишок та тепло. При реалізації соціальних проектів акцент також робитиметься на забезпечення таких дітей житлом. На ці цілі виділятимуться і бюджетні кошти.

 

версія для друку