українська російська англійська
Раїса Богатирьова доручила розглянути можливість проведення торгів за напрямком "Дитяча онкологія" за скороченою процедурою
02.04.2012 | 15:34
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У відповідь на звернення громадських організацій для більш оперативного забезпечення потреб хворих в рамках державних програм Віце-прем’єр-міністр України - Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова доручила Комітету з конкурсних торгів Міністерства охорони здоров’я  розглянути можливість проведення відкритих торгів на закупівлю лікарських засобів за напрямком «Дитяча онкологія» за скороченою процедурою.

Щороку Міністерство охорони здоров’я здійснює централізовані закупівлі лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей з онкогематологічною патологією. МОЗ у 2011 році закуплено лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей із онкологічними та онкогематологічними захворюваннями та проведення трансплантації кісткового мозку на загальну суму 59,5 млн. грн. (у тому числі для НДСЛ «Охматдит» на суму  22, 7 млн. грн.,  38% від загальної суми, передбаченої для лікування дітей всієї України). Під час основної закупівлі вдалося досягти економії, внаслідок чого на заощаджені кошти у грудні 2011 року було проведено торги на додаткову закупівлю. Нині поставки в регіони за її результатами тривають.

Станом на 2 квітня у регіонах в наявності залишки лікарських засобів на загальну суму 47 млн. 632 тис. грн., які були закуплені у 2011 році за даною програмою. У тому числі в НДСЛ «Охматдит» ще залишається лікарських засобів для лікування онкохворих дітей на загальну суму 18 млн. 862 тис. грн.

У  Державному бюджеті на 2012 рік на закупівлю лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей із онкологічними та онкогематологічними захворюваннями та проведення трансплантації кісткового мозку передбачено 90 млн. грн., що на 30 млн. грн. більше, ніж у 2011 році.

 

 

версія для друку