українська російська англійська
У Києві "Картку киянина" першими отримають батьки багатодітних сімей
02.04.2012 | 16:46
Київська МДА

У рамках проекту «Картка киянина», який презентував проект заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко,

першими цю картку отримають категорії, визначені рішенням Київської міської ради від 17.02.2011 № 19/5406 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на

2011-2015 роки» – це 84 тисячі громадян.

Запровадження проекту буде поступовим – так, у квітні цього року, картку отримають батьки багатодітних сімей. Саме з даної категорії населення робочою групою вирішено розпочати видачу «Картки киянина».

«Оформлення та видача карток буде здійснюватись Головним управлінням праці та соціального захисту населення та районними відділами праці та соціального захисту населення безкоштовно. Соціальні працівники районних відділів праці та соціального захисту населення запрошуватимуть кожного киянина з визначеної категорій прийти для оформлення та отримання «Картки киянина» особисто, зокрема – телефоном. Для оформлення картки громадянину необхідно мати при собі лише паспорт та посвідчення, що дає право на пільгу», — зазначив чиновник.

Після отримання картки батьками багатодітних сімей, її зможуть

отримати:

- пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд в метрополітені;

- непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу;

- особи, які не мають права на пенсію та інваліди;

- соціальні працівники.

На етапі пілотного впровадження системи отримувачі картки матимуть право безоплатного проїзду в Київському метрополітені (використовуючи лише «Картку киянина» без пред’явлення посвідчення), а з травня – отримувати знижки на медичні препарати у мережі муніципальної аптеки КП «Фармація».

Нагадаємо, за результатами проведеного інвестиційного конкурсу, виконавцем робіт із впровадження системи «Картка киянина» є переможець конкурсу – ТОВ «Універсальні інформаційні технології» та його співвиконавці ПАТ «КБ Хрещатик» і ТОВ «Віза Україна».

 

версія для друку