українська російська англійська
У Національній академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей
02.04.2012 | 17:54
Прес-служба Національної академії державного управління

31 березня 2012 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбувся традиційний «День відкритих дверей». До Академії завітало чимало гостей, які виявили бажання ознайомитись із особливостями підготовки державних управлінців та умовами вступу в 2012 році.

На Дні відкритих дверей абітурієнти мали нагоду поспілкуватися з деканами, завідувачами кафедр, науковими та науково-педагогічними працівниками, нинішніми слухачами, аспірантами, докторантами, а також випускниками Національної академії. Гостям заходу була надана можливість  пройти пробне комп'ютерне тестування з державно-управлінських, політико-правових, соціально-економічних, історико-культурних питань та іноземної мови.

У своєму виступі перед майбутніми слухачами президент Національної академії Юрій Ковбасюк презентував створені на базі закладу Інститут вищих керівних кадрів, Інститут «Вища школа державного управління» та Київський інститут державного управління. Він наголосив, що у 2012 році в Національній академії вперше відбудеться набір слухачів до Інституту «Вища школа державного управління»    унікального, єдиного в України центру підготовки талановитої молоді, основним завдання якого є формування нового елітного корпусу державної служби. «Фахова підготовка магістрів публічного адміністрування забезпечить європейський рівень надання адміністративних послуг на засадах впровадження у практичну діяльність принципів «Good Governance» – доброго «належного»  врядування», – зазначив президент Академії Юрій Ковбасюк.

У 2012 році навчання керівних кадрів, які обіймають посади І-III категорій, здійснюватиметься за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» за заочною та заочно-дистанційною формами.

Кращі випускники вищих навчальних закладів і молоді державні службовці, які володіють англійською мовою, запрошуються на навчання до навчально-наукового інституту Національної академії державного управління при Президентові України «Вища школа державного управління» за спеціальністю «Публічне адміністрування» (денна форма).

Підготовка магістрів для роботи на посадах керівників і спеціалістів в органах державної влади та місцевого самоврядування із галузевим спрямуванням здійснюється за такими спеціальностями:

«Державне управління» (денна, вечірньо-заочна, заочна, заочно-дистанційна форми навчання);

«Державне управління у сфері національної безпеки» (вечірньо-заочна, заочна форми навчання);

«Електронне урядування» (денна та заочна форми навчання);

«Публічна політика та управління» (денна та заочна форми навчання);

«Державне управління у сфері освіти» (денна, заочна форми навчання);

«Державне управління у сфері охорони здоров'я» (заочна форма навчання);

«Місцеве самоврядування» (денна, заочна форми навчання);

«Регіональне управління» (денна та заочна форми навчання);

«Парламентаризм та парламентська діяльність» (денна та заочна форми навчання).

Підготовку магістрів державного управління та магістрів управління суспільним розвитком у Національній академії здійснюють понад 150 докторів наук, професорів і 420 кандидатів наук, доцентів. До навчального та наукового процесу залучається близько 500 провідних фахівців і досвідчених управлінців-практиків, у тому числі вищі посадові особи держави.

Повну інформацію з питань прийому на навчання до Національної академії можна отримати за тел.: (044) 455-69-02 та на офіційному веб-сайті: www.асаdemy.gоv.uа

 

 

 

версія для друку