українська російська англійська
На ремонт школи в Новоолександрівську з обласного бюджету виділять 500 тис. грн.
02.04.2012 | 18:17
Луганська ОДА

На ремонт школи в Новоолександрівську з обласного бюджету було виділено близько 500 тис. грн. В цілому вартість ремонтних робіт оцінюється в 700 тис. грн. Про це заявив сьогодні голова Краснодонської райдержадміністрації Юрій Докучаєв. У ході брифінгу в облдержадміністрації він розповів про те, як в районі за кошти бюджетів всіх рівнів, а також завдяки залученню інвестицій вирішуються питання соціального розвиткуї.

«Інвестиції дозволяють нам вирішувати ті питання, які не виходить вирішити за кошти місцевих бюджетів», - зазначив він. Тому, за його словами, районна влада веде активну роботу по залученню інвестицій на місця. Зокрема, два проекти району брали участь в останньому Луганському міжнародному інвестиційному форумі, ще два - стали учасниками державної програми по створенню нових робочих місць у містах, де закрилися шахти. Останнє дозволило залучити в район понад 7 млн. грн. державних інвестицій.

Також район активно співпрацює з Програмою розвитку ООН. Цього року учасниками програми стали 4 громади району. Співфінансування в розмірі 160 тис. грн. було виділено з районного бюджету, стільки ж виділяє ПРОООН. Ці кошти підуть на ремонт 2-х шкіл і 2-х ФАПів Краснодонщини.

Паралельно   реалізуються проекти в сфері екології (так, закінчується будівництво 3-х локальних очисних систем, в перспективі - будівництво ще 3-х) і багато інших.

 

 

версія для друку