українська російська англійська
У рамках підготовки до Євро-2012 на Полтавщині тренуються військові льотчики
03.04.2012 | 11:56
Прес-служба Міністерства оборони

У Миргородській бригаді тактичної авіації, яка розташована на Полтавщині, відбулася чергова льотна зміна, під час якої екіпажі виконали визначені завдання за схемою «день-ніч» у складних метеоумовах.

За словами командира авіаційної бригади полковника Олега Геся, польоти стали важливим елементом у загальному контексті підготовки льотного та наземного складу до виконання завдань забезпечення безпеки повітряного простору держави під час проведення Євро – 2012.

«Крім того, польоти були направлені на відновлення та підтримання льотних навичок особового складу, який залучається до несення бойового чергування, відпрацювання елементів взаємодії між наземними підрозділами, штабами та групою керівництва польотами при змінах оперативної обстановки», – повідомив офіцер.

Здійсненню завдань планової таблиці передувала ретельна підготовка злітної смуги, матеріальної частини та наземних засобів забезпечення польотів. Вчасно та у повному обсязі були проведені і заходи морально-психологічного та медичного контролю льотного складу, а також перевірений рівень їхньої теоретичної підготовки шляхом виконання тренажів.

«Завдяки вмілій організації та високій виучці воїнів-авіаторів усі завдання були виконані з високою якістю та в повному обсязі. Загальний наліт за зміну склав близько 15 годин», – повідомив командир авіаз’єднання.

 

версія для друку