українська російська англійська
Микола Азаров вимагає захистити людей від "тіньової зайнятості"
03.04.2012 | 12:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає від голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна вирішити проблему тіньової зайнятості в області. Відповідне завдання Глава Уряду поставив у вівторок, 3 квітня, під час звіту керівника області про соціально-економічний розвиток регіону.

«Є проблема, на яку я хотів би принципово звернути увагу керівництва Харківської області. Наш аналіз свідчить, що в області багато найманих працівників задіяні в «тіньовій зайнятості». Люди працюють без укладення угод, і їм не забезпечується мінімальний рівень зарплат, соціальний захист. Тому я вас прошу і вимагаю: зробіть усе, щоб захистити людей», - наголосив Микола Азаров.

Він звернув увагу керівництва області на те, що за підсумками 2011 року Харківщина посіла четверте місце в країні за зростанням промислового виробництва, проте рівень зарплат працівників промисловості в області є нижчим за середній рівень по Україні. За цим показником область знаходиться на 11 місці в країні, наголосив Прем’єр-міністр.

«Два роки Уряд працював над подоланням кризових явищ і відновленням національної економіки. Зараз ключові механізми державної підтримки областей чітко налагоджені і функціонують. Тому я чекаю від керівництва областей більшої відповідальності за стан справ на місцях, за рівень життя населення. Харківська область має відродити свій потужний промисловий і аграрний потенціал і вийти на лідируючі позиції в країні за рівнем продуктивності праці та добробуту людей. Це ваш основний фронт робіт, Михайле Марковичу», - заявив Прем’єр-міністр.

Михайло Добкін, у свою чергу, запевнив Главу Уряду в тому, що для виправлення ситуації буде вжито всіх необхідних заходів, і наприкінці квітня він доповість Прем’єру про виконання поставлених завдань. Водночас він подякував Уряду за підтримку, яка дозволила відродити роботу державних підприємств Харкова, в першу чергу в машинобудуванні.

 

 

версія для друку