українська російська англійська
Дмитро Саламатін: Міста та об'єкти України мають бути надійно прикриті з повітря
03.04.2012 | 14:26
Прес-служба Міністерства оборони

Міста та об’єкти України мають бути надійно прикриті з повітря. На цьому наголосив Міністр оборони України Дмитро Саламатін під час наради в оборонному відомстві, де зокрема, відбулося заслуховування командувачів видів Збройних Сил України щодо готовності сил і засобів забезпечити безпеку проведення Євро-2012.

Під час наради були підбиті підсумки інспекційних заходів частин та підрозділів Повітряного командування «Центр» Збройних Сил України, які завершилися минулого тижня. Вони проводилися в комплексі з тактичними навчаннями в рамках визначення готовності до забезпечення безпеки проведення в Україні фінальної частини Євро-2012.   

Глава вітчизняного оборонного відомства загострив увагу на необхідності провести комплекс заходів з надійного прикриття повітряного простору над столицею України та містами, де проводитимуться матчі Євро-2012. Він поставив конкретні завдання командувачам Повітряних Сил та Сухопутних військ Збройних Сил України. Зокрема, в стислий термін завершити підготовку військової техніки та систем озброєння, підвищити інтенсивність тренування особового складу, що залучається до несення бойового чергування в системі протиповітряної оборони держави та провести низку інспекційних заходів. Міністр оборони звернув увагу командирів усіх ланок на особисту відповідальність за чітке виконання своїх обов’язків.

Довідково. Важливим елементом в підготовці льотного та наземного складу Повітряних Сил ЗС України до виконання завдань забезпечення безпеки повітряного простору держави під час проведення Євро – 2012 є польоти авіації. Майже щодня у бригадах тактичної авіації Повітряних Сил, дислокованих по всій території держави, відбуваються льотні зміни, під час яких екіпажі виконують визначені завдання як вдень, так і вночі у складних і простих метеоумовах.

Значна увага приділяється ретельній підготовці злітних смуг військових аеродромів, матеріальної частини та наземних засобів забезпечення польотів. Так, наприкінці березня військові інженери розпочали ремонт штучної злітно-посадкової смуги військового аеродрому 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації, літаки якої забезпечуватимуть повітряну безпеку під час проведення в Україні Євро-2012.

Активно до антитерористичного забезпечення європейської футбольної першості готуються і підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗС України. Зокрема, на полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що на Чернігівщині, та Новомосковському загальновійськовому полігоні у Дніпропетровській області відбулися стрільби розрахунків зенітних гарматних ракетних комплексів «Тунгуска».

 

версія для друку