українська російська англійська
До Дня Перемоги кримським ветеранам вручать ключі від 33 автомобілів
03.04.2012 | 17:04
Рада міністрів АРК

До Дня Перемоги кримським ветеранам Великої Вітчизняної війни планується вручити ключі від 33 автомобілів. Про це повідомила міністр соціальної політики Автономної Республіки Крим Олена Семичастна на засіданні Президії Верховної Ради АРК 3 березня.

Глава відомства зазначила, що соціальний захист і турбота про ветеранів є одним з ключових напрямків у роботі кримського уряду. З урахуванням цього, в республіканському бюджеті були передбачені кошти на придбання автомобілів. «Міністерством вже проведено тендер, оформляється документація, і до Дня Перемоги ми плануємо вручити нашим ветеранам чергові 33 автомобілі», - сказала Олена Семичастна.

Міністр також повідомила, що в 2012 році передбачені кошти на виготовлення ортопедичного взуття для учасників війни. «Раніше ця категорія не була врахована в загальному списку людей, які отримують безкоштовно ортопедичне взуття. Тому Крим відновив справедливість в цьому питанні і замовлення на виготовлення такого взуття вже виконується», - резюмувала глава профільного відомства.

Нагадаємо, що в 2011 році кримським ветеранам Великої Вітчизняної війни вручили ключі від 33 автомобілів.

версія для друку