українська російська англійська
"Луганськтепловоз" нарощує обсяги виробництва
03.04.2012 | 17:24
Луганська ОДА

У березні цього року обсяг виробництва на ВАТ «Луганськтепловоз» перевищив показник березня 2011 року в 1,35 разу, а в порівнянні з лютим цього року продукції випущено більше ніж у 2,2 разу більше. За підсумками I кварталу план роботи локомотивобудівники виконали на 104,2%. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, в березні цього року трудовий колектив публічного акціонерного товариства (ПАТ) «Луганськтепловоз» відправив на Російські залізниці 12 секцій тепловоза 2ТЕ116, а також виготовив дизель-поїзд ДЕЛ-02 для Донецької залізниці та виконав роботи з виготовлення запасних частин, комплектуючих вузлів і агрегатів локомотивів.

Всього з початку року замовнику надіслано 24 секції тепловоза 2ТЕ116.

Як зазначив генеральний директор ПАТ «Луганськтепловоз» Сергій Міхєєв, в заводських цехах завершується складання дизель-поїзда ДЕЛ-02 для Львівської залізниці, йде доведення перших двох секцій тепловоза серії 2ТЕ116УД з силовою установкою фірми «General Elektrik». У квітні очікується подальше зростання випуску основної на сьогодні заводської продукції - тепловозів для Російських залізниць.

Нагадаємо, що ПАТ «Луганськтепловоз» - найбільше підприємство України, що спеціалізується на випуску магістральних і маневрових тепловозів, електровозів, електропоїздів постійного і змінного струму, дизель-поїздів.

 

версія для друку