українська російська англійська
Сумська ОДА: До 1 липня буде створено базу даних для ведення реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов
04.04.2012 | 15:57
Сумська ОДА

Сумщина визнана однією з 5 пілотних областей щодо створення Єдиного державного електронного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

«Базу даних для ведення реєстру буде сформовано до 1 липня», – повідомив у ході наради заступник голови Сумської облдержадміністрації Микола Деркач.

З його слів, автоматизована інформаційна система міститиме усі відомості про людей, які потребують поліпшення житлових умов.

«Ми сприятимемо забезпеченню прозорості ведення обліку громадян та громадського контролю за розподілом і наданням житла», – переконав Микола Деркач.

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій і міських рад, представники Сумського регіонального відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, відповідальні особи, які ведуть квартирний облік, обговорили методики створення  бази даних та правила заповнення форм подання інформації до реєстру.

За словами Олени Бугайової – реєстратора Єдиного державного електронного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов на території Сумської області, з метою спрощення та прискорення внесення інформації до зазначених форм Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  розробило прикладне програмне забезпечення для організацій, що ведуть квартирний облік. Реєстратору виділене окреме приміщення.

За даними головного управління статистики у Сумській області, станом на 1 січня 2012 року на квартирному обліку перебуває 55,7 тисячі громадян.

Квартирний облік на території області ведуть 143 установи.

 

версія для друку