українська російська англійська
Наступна міжурядова українсько-азербайджанська комісія відбудеться у травні у Києві
04.04.2012 | 17:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна та Азербайджан домовилися провести чергове засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва у травні цього року у Києві. Такої домовленості досягнуто у ході офіційного візиту Прем’єр-міністра України Миколи Азарова до Азербайджанської Республіки.

Під час зустрічі з Главою Міллі Меджлісу (парламенту) Азербайджанської Республіки О. Асадовим Микола Азаров підкреслив, що між Україною та Азербайджаном встановлені добрі політичні двосторонні відносини, які зокрема відзначаються зростаючою динамікою контактів на найвищому рівні. Прем’єр-міністр України зазначив, що у ході його офіційного візиту відбулися надзвичайно теплі зустрічі з керівниками Азербайджану – Президентом Ільхамом Алієвим та Прем’єр-міністром Артуром Расізаде.

У ході зустрічі з Главою Міллі Меджлісу Микола Азаров запросив в Україну спостерігачів від Азербайджану на чергові парламентські вибори.

Крім того, Прем’єр-міністр відзначив зростаючу роль і авторитет Азербайджану у світі.

Глава Уряду також позитивно оцінив проведення бізнес-форуму, участь у якому взяли понад сотні компаній з України та Азербайджану.

версія для друку