українська російська англійська
Раїса Богатирьова зустрілася з керівником Федеральної служби з нагляду в сфері прав споживачів та благополуччя людини РФ
05.04.2012 | 11:00
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова зустрілася з керівником Федеральної служби з нагляду в сфері прав споживачів та благополуччя людини Російської Федерації (Росспоживнагляд) Геннадієм Оніщенком. На зустрічі, в якій також взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол РФ в Україні Михайло Зурабов, керівник державної санітарно-епідеміологічної служби України Анатолій Пономаренко та директор Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.Медведя Микола Проданчук, обговорювалися питання співпраці двох країн у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.

Учасники зустрічі обговорили досвід Російської Федерації з реформування санітарно-епідеміологічної служби, можливість проведення підготовки українських спеціалістів з питань особливо небезпечних інфекцій в учбових центрах Російської Федерації, а також необхідність гармонізації нормативно-правової бази України і Російської Федерації в сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя.

 

 

 

версія для друку