українська російська англійська
У травні відбудеться засідання міжурядової українсько-азербайджанської комісії з торгово-економічного співробітництва
05.04.2012 | 11:17
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству економічного розвитку та торгівлі разом з Міністерством енергетики та вугільної промисловості та Міністерством інфраструктури розпочати підготовку засідання міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань торгово-економічного співробітництва, яке заплановане на травень поточного року. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду.

Микола Азаров сказав, що вчора завершився його офіційний візит до Азербайджанської Республіки, під час якого відбулись конструктивні переговори з Президентом, Прем’єр-міністром та спікером парламенту Азербайджану.

«Відбулись змістовні переговори практично щодо всього спектру наших двосторонніх відносин, і головне – щодо потенціалу, який необхідно вивільнити. Ми визначили конкретні завдання в енергетичному співробітництві, будівельній і транспортній сфері, аерокосмічній галузі», - додав Микола Азаров. .

За його словами, всі ці завдання будуть деталізовані і покладені в плани роботи відповідних міністерств і відомств під час засідання міжурядової комісії з питань торгово-економічного співробітництва в травні поточного року.

«Доручаю Міністерству економічного розвитку та торгівлі разом з Міністерством енергетики та вугільної промисловості та Міністерством інфраструктури розпочати підготовку до засідання комісії», - заявив Микола Азаров.

При цьому він наголосив, що кожен успішний проект з Азербайджаном, як і з іншими нашими партнерами, які динамічно розвиваються – це тисячі робочих місць в Україні, завантажених роботою на довгі роки вперед.

 

версія для друку