українська російська англійська
Ефективність Плану дій Ради Європи для України на 2008-2011 роки оцінили обидві сторони
05.04.2012 | 12:24
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

30 березня відбулася зустріч представників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України із представниками Моніторингового комітету Ради Європи з питань підсумкового оцінювання Плану дій Ради Європи для України на 2008-2011 роки.

Зустріч була присвячена обговоренню результатів реалізації положень цього документа, зокрема, таких як: рівень ефективності та корисності заходів, що були передбачені у Плані дій, для України; вплив цих заходів на реформування та розвиток освітньої галузі нашої держави; розширення співпраці Ради Європи із донорами та партнерами щодо питань фінансування; встановлення налагодження зв’язків між учасниками з реалізації проектів у рамках Плану дій як всередині країни, так і за її межами.

Директор Директорату внутрішнього нагляду Моніторингового комітету Ради Європи Ансгар Уснер під час зустрічі відзначив ряд важливих заходів, які Україна спільно з Радою Європи провели за звітній період. Особливо успішними були заходи, направлені на розвиток співпраці у галузі викладання історії та у сфері мовної політики.

Сторони також відзначили позитивні тенденції у підтримці Радою Європи освітніх проектів в Україні та сприянні їх реалізації. Представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України відзначили високий рівень продуктивної співпраці із Директоратом з питань освітньої політики та практик Ради Європи у Страсбурзі. Разом із тим українською стороною було виголошене побажання щодо посилення активізації участі українського представництва Ради Європи у заходах із реалізації Плану дій.

 

версія для друку