українська російська англійська
Інноваційний форум "Kyiv City Open Doors" в Києві відвідають інвестори з Кремнієвої долини
05.04.2012 | 15:23
Київська МДА

19-20 квітня 2012 Київська міська державна адміністрація у партнерстві з інноваційним парком BIONIC Hill та компанією UDP проведуть Інноваційний форум «Kyiv City Open Doors». Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, на презентацію проекту інноваційного парку BIONIC Hill та можливостей українських винахідників приїдуть 15 керівників зі списку 35 провідних венчурних фондів Кремнієвої долини.

«Інноваційний форум надає унікальну можливість підвищити міжнародний статус українського технологічного бізнесу серед американських інвесторів, а також налагодити ефективну комунікацію між ключовими суб'єктами реалізації стратегії інноваційного розвитку Києва. Так, участь у форумі вже підтвердили директор зі стратегії та розвитку IBM Venture Capital Дрю Кларк, партнер компанії Вудсайд Кепітал Партнерс Келлі Рортер, партнер однієї з найвпливовіших венчурних компаній Секвойа Кепітал Девід Спектор. Це світові імена, і їхня зацікавленість Києвом та нашими можливостями дає підстави вважати, що проект BIONIC Hill буде успішним. Після презентації інноваційного парку буде проведене роуд-шоу наших найкращих стартапів», – зазначив Руслан Крамаренко.

Він наголосив, що міською владою запрошені саме ті фонди, які зацікавлені в інвестування у Східній Європі.

«Ми спостерігаємо зростання індустрії програмної продукції України на 30-40% на рік. Це дає нам підстави вважати, що розвиток цього сектору буде успішним, тим більше, що IT-компанії, зареєстровані у Києві та Київській області генерують близько 70% прибутків цієї індустрії. Тож нам є що показати світовим інвесторам», – наголосив Руслан Крамаренко.

Він зазначив, що в Україні сьогодні працює 200 тисяч ІТ-спеціалістів та ще 15 тисяч щорічно випускають провідні навчальні заклади. При цьому дохід IT-компаній України перевищує $1,5 млрд. на рік, а експорт послуг IT-компаній складає $1 млрд.

 

версія для друку