українська російська англійська
На Полтавщині пільговикам вручили ключі від автомобілів
05.04.2012 | 16:33
Полтавська ОДА

5 квітня в територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян Октябрського району в м. Полтава голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко вручив ключі від 3 автомобілів представникам пільгових категорій населення. Буквально на днях будуть вручені ще 6-ть.

Загалом  на поточний рік заплановано виділити ще 40 автомобілів. Спостерігається збільшення фінансування в області на спецавтотранспорт для інвалідів: у 2009 році область не одержала жодного автомобіля для інвалідів, а вже з 2010-го року було виділено 89 автомобілів.

Забезпечення громадян з обмеженими фізичними можливостями спецавтотранспортом в області відбувається у рамках реалізації обласної комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими функціональними можливостями.

Метою Програми є забезпечення соціального захисту інвалідів, створення умов для реабілітації та інтеграції осіб з обмеженими фізичними можливостями в суспільство, яка в цілому сприятиме наданню додаткових гарантій громадянам з інвалідністю.

Програмою передбачено і ефективні напрямки та конкретні заходи щодо соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, які включають в себе надання додаткових пільг за рахунок коштів місцевих бюджетів, розвиток системи соціальних послуг, впровадження нових форм реабілітації, забезпечення професійного навчання, трудової реабілітації та зайнятості осіб зазначеної категорії, створення безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю.

 

 

 

версія для друку