українська російська англійська
На Рівненщині 90% дітей-сиріт потрапляють у прийомні сім'ї
05.04.2012 | 17:26
Рівненська ОДА

У Рівненській області 90%  дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування виховують у сім’ях. Це - найвищий показник в Україні, констатує начальник служби у справах дітей Рівненської облдержадміністрації Віктор Марчук. З початку року в області вже усиновили 15 сиріт та  позбавлених батьківського піклування. Ще 10 влаштовано в прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. Загалом на Рівненщині 49 прийомних сімей і 19 будинків сімейного типу, у яких виховують 232 сиріт та позбавлених батьківського піклування.  Там, каже Іван Марчук, діти мають родинне тепло та затишок.

Голова облдержадміністрації Василь Берташ побував у трьох дитячих будинках сімейного типу та одній прийомній сім'ї  у Здолбунівському районі. Загалом тут на вихованні перебуває 29 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Крім них,  родини виховують власних 17 дітей. Керівник області поспілкувався з батьками і подякував за небайдужість.

Також Василь Берташ пообіцяв посприяти з коштами на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво ще одного дитячого будинку сімейного типу. Обласна влада не стоятиме осторонь й інших питань, які турбують родини, запевнив керівник облдержадміністрації.

 

версія для друку