українська російська англійська
Ігор Калєтнік: Легальний бізнес матиме повну підтримку митних органів
06.04.2012 | 10:47
Прес-служба Державної митної служби

Голова Держмитслужби Ігор Калєтнік зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Іваном Почухом.

Під час зустрічі сторони зазначили, що товарообіг України з Чехією склав в минулому році понад 2 мільярди доларів. І це суттєве зростання. Однак наші країни мають ще багато можливостей для того, щоб поширювати економічну співпрацю, зазначив Ігор Калєтнік. Адже загальний товарообіг України за перший квартал 2012 року - 34,4 млрд. доларів США. І він стабільно зростає. При цьому експорт збільшився на 5 %, у той час як імпорт - на 0,4%. І це свідчить про пожвавлення внутрішнього ринку та посилення позицій вітчизняного виробника, наголосив Ігор Калєтнік.

«Я хотів би, щоб нашу взаємодію сьогодні було піднято на новий рівень і ми могли ще в більш тісному форматі співпрацювати з Чеським посольством», - сказав Голова Держмитслужби.

Він підкреслив, що Держмитслужба постійно співпрацює з усіма дипломатичними установами в Україні та зустрічається з представниками іноземного бізнесу з тим, щоб визначитися з найбільш актуальними питаннями та спільно їх вирішувати.

«Легальний бізнес матиме повну підтримку митних органів», - сказав Голова Держмитслужби. «Адже саме завдяки створенню умов рівної конкуренції, перекриттю каналів «сірої» та «чорної» контрабанди митниця сприяє тому, щоб офіційні імпортери могли стабільно працювати»

Пан Посол підтримав ініціативу Держмитслужби щодо зустрічі у розширеному складі з представниками чеського бізнесу.

«Зустріч була дуже конструктивною. Спрощення митних процедур і прискорення перетину кордону та захист прав легального бізнесу - серед найважливіших задач, які повинні вирішуватися владою. Мені було цікаво дізнатися про позитивні аспекти нової редакції Митного кодексу, що направлений на підпис Президенту. Велике враження справив і Моніторинговий центр Держмитслужби», - зазначив пан Почух.

версія для друку