українська російська англійська
На інноваційному форумі "Kyiv City Open Doors" інвесторам з Кремнієвої долини буде представлено 20 найкращих проектів
06.04.2012 | 16:14
Київська МДА

Для венчурних інвесторів, що відвідають інноваційний форум «Kyiv City Open Doors» буде проведене road-show найкращих інноваційних проектів. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, зараз оголошено реєстрацію проектів за такими напрямками, як IT, Mobile, Cloud Computing, SaaS, Games, Social Networking, альтернативні джерела енергії та біотехнології.

«З цих проектів ми оберемо 20 найкращих, які і будуть представлені інвесторам на road-show. Вже зараз ми бачимо велику зацікавленість до Форуму – після того, як ми заявили про приїзд американських бізнесменів з Кремнієвої долини, до нас почали звертатись інвестори з Європи з побажаннями долучитись до форуму», – зазначив Руслан Крамаренко.

Нагадаємо, 19-20 квітня 2012 Київська міська державна адміністрація у партнерстві з інноваційним парком BIONIC Hill та компанією UDP проведуть Інноваційний форум «Kyiv City Open Doors». На презентацію проекту інноваційного парку BIONIC Hill та можливостей українських винахідників приїдуть 15 керівників зі списку 35 провідних венчурних фондів Кремнієвої долини.

версія для друку