українська російська англійська
Україна та Парагвай провели перше засідання спільної міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва
06.04.2012 | 18:55
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

3 - 4 квітня 2012 року у м. Асунсьйон (Республіка Парагвай) відбулось перше засідання Міжурядової українсько-парагвайської спільної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Українську урядову делегацію очолив Голова Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном Дмитро Колєсніков, парагвайську - Генеральний директор з питань зовнішньої торгівлі Міністерства закордонних справ Республіки Парагвай Луіс Фернандо Авалос.

У ході засідання сторонами було обговорено стан і перспективи економічного розвитку України і Парагваю, виробничий та експортний потенціал обох країн, визначено найбільш перспективні напрями співпраці у торговельно-економічній і науково-технологічній сферах. За підсумками засідання було підписано Положення про Міжурядову українсько-парагвайську спільну комісію з питань торговельно-економічного співробітництва і Протокол першого засідання Комісії.

Окрім того, в рамках офіційного візиту української урядової делегації до Парагваю відбулися зустрічі з Віце-президентом Республіки Парагвай Федеріко Франко, тимчасово виконуючим обов’язки Міністра закордонних справ Парагваю Естебаном Агірре, Міністром промисловості і торгівлі Парагваю Франсіско Рівасом та заступником Міністра видобувної промисловості і енергетики Парагваю Мерседес Канесе. У ході зазначених зустрічей було обговорено стан і перспективи співпраці України і Парагваю у металургійній, видобувній, машинобудівній, авіаційній, космічній, хімічній і сільськогосподарській галузях.

 

версія для друку