українська російська англійська
Митні служби України, Росії та Білорусі спрощують переміщення через кордон предметів релігійного призначення
09.04.2012 | 11:46
Прес-служба Держмитслужби

У Києві пройшла робоча зустріч голови Держмитслужби Ігоря Калєтніка, голови Державного митного комітету Республіки Білорусь Олександра Шпилевського та керівник Федеральної митної служби Росії Андрія Бєльянінова.

Активно обговорювалися питання підготовки митних служб трьох держав до проведення Євро-2012.

«Досягнуто принципових домовленостей щодо виділення окремих смуг руху, визначення переліку відповідальних посадових осіб у кожній митниці, організації роботи групи експертів під час проведення Євро-2012 в Моніторинговому центрі Держмитслужби. Оперативний обмін інформацією між керівниками митних постів та підрозділів митного оформлення буде здійснюватися за допомогою спеціальних каналів зв'язку. В період проведення «Євро-2012» у разі потреби будуть організовані виносні робочі місця в пунктах пропуску для проведення контрольних процедур», - сказав під час брифінгу Ігор Калєтнік.

Експерти відомств також відпрацьовують питання взаємодії у сфері митної вартості, вартісних профілів ризику та їх критеріїв.

Голови трьох митних служб підписали Меморандум про переміщення предметів релігійного призначення. Цей документ передбачає спрощення порядку їх переміщення.

У той же час, це не означає безконтрольне переміщення культурних цінностей, підкреслили митники. Адже йдеться про сучасні предмети мистецтва, які виготовляють талановиті митці трьох країн.

 

 

версія для друку