українська російська англійська
При Мінінфраструктури запрацювала диспетчерська служба для надання консультацій автоперевізникам
09.04.2012 | 16:16
Прес-служба Міністерства інфраструктури

При Мінінфраструктури на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова створено цілодобову диспетчерську службу для надання консультацій пасажирським автомобільним перевізникам.

У диспетчерській службі задіяні високваліфіковані досвідчені фахівці, до яких можна звернутися  з будь-яким робочим питанням, подати скаргу, звернутися за порадою тощо. Телефон служби - (044) 351-47-40, факс -  (044) 351-47-37, електронна пошта: gdiatcherg@avtotrans.gov.ua

Контактна інформація розміщена на сайті Мініфраструктури у розділі «Порушення автотранспортного законодавства» - підрозділ «Диспетчери гарячої телефонної лінії».

На цій же сторінці сайту можна буде ознайомитися з фактами порушень законодавства, які допустили автомобільні перевізники, - інформацією про нелегальних перевізників, самовільне створення автостанцій, недотримання  перевезення пасажирів тощо. Обов’язково вказуватимуться регіон, де працює перевізник-порушник, напрямок руху, час та місце відправлення автобуса, розміщуватимуться фото- та відеоматеріали.

Крім того,  у підрозділі «Державні інспектори Головавтотрансінспекції, які здійснюють державний контроль на автомобільному транспорті» кожен перевізник має змогу ознайомитися з фахівцями, які проводять перевірку їх діяльності. База даних містить фотографії інспекторів, а також їх особисті дані.

 

 

 

версія для друку