українська російська англійська
Держінвестпроект розпочав підготовку Інвестиційного кодексу України
09.04.2012 | 16:25
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Робоча група Комітету з економічних реформ "Впровадження Національних проектів та інвестиції" прийняла рішення про підготовку Інвестиційного кодексу, який передбачає створення стрункої  та прозорої системи законодавства у сфері інвестування. Про це заявив під час засідання робочої групи Комітету голова Держінвестпроекту Владислав Каськів.

«Ми виступили з ініціативою кодифікації всієї системи законодавства, яке стосується інвестицій. Сьогодні існують десятки різних актів законодавчих, нормативно-правових, які регулюють цю сферу. І у вигляді галузевих законів і у вигляді фрагментарних рішень у різних кодексах. Провівши попередній аналіз, систематизувавши усе це ми вважаємо, що прийшов час почати цю роботу за участю міжнародних експертів, враховуючі найкращі світові практики. Цей процес  буде координуватися агентством», - повідомив він.

На підставі проведеного засідання робоча група вирішила розпочати роботу зі створення Інвестиційного кодексу та, згідно з  дорученням КМУ, проводити надалі засідання спеціально створеної групи останнього четверга кожного місяця.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку