українська російська англійська
Держінвестпроект: До кінця травня буде розглянуте питання щодо створення управляючої компанії "LNG-Термінал"
09.04.2012 | 17:26
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

«Ми завершили початкову стадію, презентували результати розробленого техніко-економічного обґрунтування, його відправлено до Кабінету Міністрів України для затвердження. Разом із тим ми надіслали цей документ нашим колегам до НАК «Нафтогаз» на розгляд і надання оцінки», - повідомив голова координаційної ради НП «LNG-Термінал» Віталій Дем’янюк .

«Зараз, в рамках організаційної стадії, нами створюється модель приватно-державного партнерства для реалізації проекту. До кінця травня планується організувати конкурс і створити управляючу компанію. Після цього буде здійснено вибір фінансового консультанту та відбудеться підписання меморандумів по постачанню газу. Завершиться організаційна стадія створенням консорціуму: юридичної особи, в яку будуть входити інвестори, включаючи державу, для фінансування будівництва терміналу», - зазначив  Віталій Дем’янюк.

Він також акцентував увагу, що кількість країн, які експортують LNG постійно зростає, і збільшуються їхні якісні характеристики. За його словами, серед країн-експортерів вже зараз на ринку США та Канада, а до 2020 року вони почнуть вiдiгравати дуже значну роль.

 

версія для друку