українська російська англійська
Дмитро Саламатін: Система воєнної науки потребує оптимізації в інтересах подальшого розвитку Збройних Сил України
10.04.2012 | 09:47
Прес-служба Міністерства оборони

«Система науково-дослідних установ оборонного відомства потребує  реформування, – наголосив  Міністр оборони України Дмитро Саламатін у своєму коментарі щодо подальшого функціонування науково-дослідних установ оборонного відомства. – Цього від нас вимагають світові тенденції розвитку збройної боротьби та сучасні погляди на застосування Збройних Сил».

– Наша мета полягає в об’єднанні інтелектуального і наукового потенціалу, концентрації набутого досвіду в одній потужній науковій установі, - зазначив Дмитро Саламатін. – Усі перспективні напрацювання будуть збережені та розвинені. Це дозволить посилити якість науково-дослідних і конструкторських робіт у галузі оборони держави та зосередити необхідні організаційні, інтелектуальні і фінансові ресурси.

Наразі в Міністерстві оборони розглядається можливість створення єдиної науково-дослідної установи Збройних Сил України на базі існуючих Центрального науково-дослідного інституту та Центрального науково-дослідного інституту  озброєння та військової техніки.

– Зосередження наукового потенціалу оборонного відомства в єдиній структурі зможе поєднати дослідження проблем розвитку та застосування Збройних Сил, їх оснащення озброєнням та військовою технікою, уникнути надмірної бюрократії та дублювання функцій, посилити фінансування пріоритетних напрямів, – підкреслив Дмитро Саламатін.

Таким чином, стратегічні наукові дослідження в інтересах розвитку і застосування армії та сил флоту відповідатимуть реально обґрунтованим напрямам воєнної та воєнно-технічної політики нашої держави.

 

 

версія для друку