українська російська англійська
У столиці відбувся ІХ загальноміський конкурс-фестиваль "Діалог держав: партнерство в освіті"
10.04.2012 | 16:12
Київська МДА

Днями у столиці відбувся ІХ загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті». Цього року гаслом конкурсу, став такий заклик: «Спорт єднає друзів: всі на Євро-2012!».

Загалом у конкурсі взяли участь більше 200 учасників. Також захід відвідали поважні гості та члени журі: надзвичайні і повноважні посли, представники посольств, міжнародних громадських організацій.

«Фестиваль дає змогу учням отримати необхідні знання і навички для інтеграції в європейське та світове суспільство, щоб стати більш мобільними, зробити власне та суспільне життя багатоплановим та відкритим», – зазначила начальник головного управління освіти і науки КМДА Віра Горюнова.

Так, І місце у конкурсі виборола команда спеціалізованої школи № 49 Шевченківського району, яка презентувала свою співпрацю з Францією. Володарями ІІ місця стали команди гімназії № 315 Дарницького району, за презентацію співпраці з Ірландією, а також гімназія № 191 ім. Павла Тичини Дніпровського району з Німеччиною. Почесне ІІІ місце розділили: гімназія №123 Подільського району з презентацією Німеччини, гімназія № 56 Печерського району, Великобританії та гімназія № 177 Солом’янського району за презентацію розробок у галузі біотехнологій.

Переможців ІІ загальноміського етапу конкурсу-фестивалю закордонних держав нагородили Грамотами головного управління освіти і науки КМДА, а також цінними подарунками.

Конкурс-фестиваль відбувся за сприяння і підтримки голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. Організаторами конкурсу виступили головне управління освіти і науки разом з Київським міжнародним університетом та Українською освітньою компанією «STUDY.UA».

 

версія для друку