українська російська англійська
Держводагентством здійснюється екологічний попуск з Дністровського водосховища
10.04.2012 | 16:36
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

З метою покращення санітарно-епідемічного стану на питних водозаборах Одеської області і створення оптимальних умов для нересту риби у пониззі Дністра Держводагентством буде здійснюватися екологічний попуск з Дністровського водосховища. 11 квітня 2012 року об 11.00 відбудеться відповідне засідання Міжвідомчої комісії з питань встановлення режиму роботи Дністровського водосховища на квітень 2012 року.

Довідково:

Терміни проведення та обсяги цих попусків залежать від гідрометеорологічної обстановки та фактичної водності Дністра. Регламент попуску щорічно розглядається на засіданнях Міжвідомчої комісії (при Держводагентстві) за участю всіх зацікавлених організацій України і Молдови. Погоджують його всі учасники водогосподарського комплексу - водогосподарські, рибогосподарські, природоохоронні організації, органи державного управління та підприємства енергетики басейну Дністра.

Дністровське водосховище захищає від шкідливої дії вод під час формування та проходження повені та паводків на Дністрі, що формуються у гірський частині Карпатського регіону і мають велику амплітуду підйому та спаду рівнів води.

Завдяки здійсненню екологічних попусків забезпечуються оптимальні умови нересту риби в Нижньому Дністрі  і дністровських плавнях та задовільна якість води у пониззі Дністра (зокрема у районі Біляєвського водозабору м. Одеси).

 

версія для друку