українська російська англійська
Міністр оборони: Співпраця Збройних сил України та Білорусі активно розвиватиметься і надалі
10.04.2012 | 17:25
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

10 квітня в рамках офіційного візиту української делегації до Республіки Білорусь Міністр оборони України Дмитро Саламатін зустрівся зі своїм білоруським колегою генерал-лейтенантом Юрієм Жадобіним.

Дмитро Саламатін підкреслив, що Україна приділяє велике значення розвитку двостороннього військового співробітництва з Білоруссю. «Співпраця Збройних сил України та Білорусі активно розвиватиметься і надалі», – наголосив Міністр оборони України.

За словами керівника вітчизняного оборонного відомства, сторони досягли попередніх домовленостей у питаннях спільної охорони повітряного простору, обміну досвідом участі у міжнародних миротворчих операціях, співробітництва на рівні делегацій тощо.

«Ми провели дуже змістовні переговори та дійшли згоди з усіх питань, які були заплановані. Також окреслили проведення низки серйозних заходів у цьому році, зокрема, дво- та багатосторонніх навчань. Потенціал у нас великий, і ми повинні реалізувати його повною мірою», – своєю чергою наголосив глава білоруського оборонного відомства.

Крім того, генерал-лейтенант Юрій Жадобін назвав корисною для армій обох держав співпрацю у галузі військової освіти.

Під час візиту українська військова делегація відвідала ЗАТ “Група виробничих технологій і авіаційного машинобудуванняАеромаш” та Мінський завод колісних тягачів, де ознайомилася з можливостями підприємств.

«Ми маємо багато можливостей розвитку військово-технічного співробітництва», – за результатами відвідин білоруських підприємств підсумував Дмитро Саламатін. – Між нашими країнами традиційно підтримуються дружні відносини, які ми зобов’язані розвивати та примножувати».

 

версія для друку