українська російська англійська
На Тернопільщині обсяг залучених до місцевих бюджетів коштів склав 6 млн. грн.
10.04.2012 | 17:34
Тернопільська ОДА

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню, облдержадміністрація та обласна рада підписали угоду про співпрацю.

«Підписання угоди – це послідовний крок до втілення державної політики, спрямованої на підтримку ініціатив громад, а також консолідації зусиль виконавчої та представницької влади на місцевому рівні», – зазначив  заступник голови облдержадміністрації Микола Деркач.

«Сьогодні держава створює всі умови, аби місцеве самоврядування розвивалось. Яскравим свідченням цього є щорічний конкурс, який проводить наша структура», – підкреслив голова Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Сергій Маліков.

За його словами, територіальні громади Сумщини неодноразово брали участь у цьому «змаганні». Так, починаючи з 2003 року, обсяг залучених коштів до місцевих бюджетів склав майже 6 мільйонів гривень.

«2011 рік не став виключенням для області. Кролевецька районна рада перемогла у конкурсі з проектом «Організація ефективної системи реабілітації дітей-інвалідів: подаруймо дітям майбутнє», що мав на меті  забезпечення необхідних умов для соціального становлення та розвитку осіб з особливими потребами», – повідомив Сергій Маліков.

Учасники зібрання обговорили шляхи залучення додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів, а також пріоритетні питання розвитку територій.

 

версія для друку