українська російська англійська
На Сумщині виділять 9,8 млн. грн. для знешкодження заборонених хімічних засобів захисту рослин
10.04.2012 | 18:16
Сумська ОДА

«Нині Сумщина має можливість нарешті очистити території від непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин. Робота ведеться в рамках виконання Стратегії соціально-економічного розвитку «Нова Сумщина-2015», що передбачає створення умов для виробництва екологічно чистої продукції», – наголосив Андрій Топорков, начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища.

За його словами, використання хімічних речовин має бути виваженим та обґрунтованим, що сприятиме отриманню гарних врожаїв та не шкодитиме навколишньому середовищу.

Як зазначив чиновник, згідно з рішенням сесії Сумської обласної ради від 30 березня цього року до кошторису видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та до плану природоохоронних заходів на 2012 рік включено знешкодження непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин на суму 9,8 мільйона гривень. Це дозволить знешкодити всі пестициди в регіоні, яких накопичилось майже 1580 тонн, переконаний посадовець.

 

 

версія для друку