українська російська англійська
Українські вояки поділяться своїм досвідом з білоруськими колегами
10.04.2012 | 18:00
Прес-служба Міністерства оборони

У наших українських колег напрацьований багаторічний досвід участі у миротворчих операціях, і ми дуже зацікавлені у його вивченні, – зазначив Міністр оборони Республіки Білорусь генерал-лейтенант Юрій Жадобін після переговорів з Міністром оборони України Дмитром Саламатіним, який прибув сьогодні в Мінськ з офіційним візитом.

У свою чергу глава українського оборонного відомства нагадав про 20-річний досвід наших миротворців і заявив про готовність ділитися ним: «Україна чекає білоруських військовослужбовців для участі у навчаннях «Слов’янська співдружність – 2012» на полігоні «Широкий лан».

У ході переговорів український та білоруський колеги також обговорили широке коло двостороннього військового та військово-технічного співробітництва.

Тактичне українсько-білорусько-російське навчання «Слов'янська співдружність – 2012», згідно з Указом Президента, планується влітку-восени на загальновійськовому полігоні «Широкий Лан» у Миколаївській області. Загальна чисельність учасників навчання - до 300 військовослужбовців.

 

 

 

версія для друку